Dell Webcam WB3023 Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 145.00 mm |
| Brutokaal | 0.36 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 145.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 71.00 mm |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Kinnituse tüüp | Integrated mounting clip |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Muud funktsioonid | Rotation: Tilt and Swivel. Tripod mount hole integrated. Built-in noise reduction microphone: filters background noise and enables clear communication. Sliding shutter protects your privacy |
| Netokaal | 0.16 kg |
| Paber/Papp | 180.00 g |
| PET | 50.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 20.00 g |
| Producer product family | Webcam |
| Producer product name | WB3023 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Suumi võimekus | 2X digital zoom |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Collaboration camera |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: dell webcam wb3023 black, 722-bbbv, dell, veebikaamerad







